Resime Tıklayınız

EMS BİLİŞİM TEKNOLOJİ Ltd.Şti geçmişten gelen tecrübesiyle; bugünün ve geleceğin teknolojileri için en doğru ve en etkili çözümleri sunmayı ve genişleyebilen alt yapı sistemlerinin kurulmasını amaç edinmiştir.

  Firmamız ; bilişim sektöründe danışmanlık, proje hizmetleri, güvenlik sistemlerinin projelendirilmesi ve kurulumları, yapısal kablolama; projelendirme ve uygulama çözümleri, network sistem ekipmanları ve projelendirilmesi konusunda sizlere en doğru en güvenli ürünleri en kısa sürede temin ederek hizmet vermektedir.

Vizyon : Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

Misyon : Tüm EMS BİLİŞİM TEKNOLOJİ çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Geri Dön...